logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Czerwiec

*09.06 NORWESKA NOC SAUNOWA Z SAUNAMISTRZAMI Z NORWEGII

Pierwsza taka Noc Saunowa w Termach, oczywiście z Gośćmi specjalnymi. Tej Nocy swoje umiejętności zaprezentują przed polską Publicznością Saunamistrzowie z Norwegii. Nasi Goście przygotują seanse show, a my zadbamy o dobrą zabawę i smakołyki z tego kraju. 
10.06 Norweska sobota z seansami Saunamistrzów z Norwegii (cen wg cennika TR)

*23.06 WAKACYJNA (SŁOWACKA) NOC SAUNOWA Z AFRODYTĄ

Po raz drugi zaprosiliśmy do wspólnej zabawy naszych bliskich sąsiadów – Saunamistrzów z najpiękniejszego kompleksu saunowego na Słowacji – Afrodyta z Rajeckich Teplic. Nie zabraknie oczywiście słowackich specjałów, a także konkursów z nagrodami.

24.06 Sobota z seansami Saunamistrzów ze Słowacji (ceny wg cennika TR)

Lipiec

*28.07 ŚWIĘTOKRZYSKA NOC SAUNOWA Z SAUNAMISTRZAMI Z HOTELU BINKOWSKI

Tym razem Gośćmi Nocy Saunowej będą nasi rodzimi Saunamistrzowie, na co dzień grzejący publiczność w Hotelu Binkowski w Kielcach. Seanse show przygotuje m.in. Drużynowy V-ce Mistrz Polski 2016 i zwycięzca Sauna Fest 2017 w Czechach – Damian Rurarz.

Sierpień

*25.08 BALATON SAUNA PARTY Z SAUNAMISTRZAMI Z WĘGIER

Na zakończenie wakacji zapraszamy na gorącą Noc Saunową w towarzystwie 8 najlepszych Węgierskich Saunamistrzów. W programie wieczoru poza gorącymi seansami nie zabraknie także pysznych węgierskich specjałów i dobrej zabawy.

26.08 Sobota z seansami Saunamistrzów z Węgier (ceny wg cennika TR)

Wrzesień

* 29.09 BAWARSKA NOC SAUNOWA - OKTOBERFEST W SAUNIE Z SAUNAMISTRZAMI Z BAWARII

Wielkie Święto piwne! Zapraszamy po raz kolejny na dożynki chmielowe do Term. Prosto z Bawarii przyjadą Sabine Rauh, Jana Drechsel, Susann, Joszef i Tamas - Saunamistrzowie w największym obiekcie saunowym na świecie - Erding Therme w Niemczech. Zapewniamy zimne piwo, prawdziwe bawarskie białe kiełbaski i gorące seanse.

30.09 Bawarska Sobota z seansami zagranicznych Gości (ceny wg cennika TR)

Październik

13.10 ORIENTALNA NOC SAUNOWA

Jedyna w swoim rodzaju okazja by przenieść się w magiczny świat baśni tysiąca i jednej nocy... Budzące wszystkie zmysły rytuały saunowe pachnące orientem, przepiękna muzyka i przysmaki, feeria barw i owocowy zapach fajki wodnej. Noc Saunową uświetni pokaz tańca orientalnego.

*27.10 VII RZYMSKA URODZINOWA NOC SAUNOWA Z PRZYJACIÓŁMI

Mija 7 lat, od kiedy otworzyliśmy Termy dla naszych Gości. Jak zawsze nasze urodziny nie mogą się obyć bez hucznego świętowania. Nie zabraknie Gości specjalnych, ogromnego tortu urodzinowego, rzymskiej uczty, fajerwerków i seansów show. Świętujcie razem z nami!

28.10 Urodzinowa sobota z seansami Gości specjalnych (ceny wg cennika TR)

Listopad

*10.11 CZESKA NOC SAUNOWA

Kolejni Goście zagraniczni odwiedzą Termy Rzymskie, aby rozgrzać polską Publiczność. Po raz drugi przyjadą do Term nasi najbliżsi sąsiedzi - najlepsi Saunamistrzowie Czech. Goście przygotują seanse show, a my pyszne czeskie przysmaki. Świetna zabawa gwarantowana!

11.11 Sobota z seansami Saunamistrzów z Czech (ceny wg cennika TR)

Grudzień

*01.12 MAGICZNO - ANDRZEJKOWA NOC SAUNOWA

Taki wieczór zdarza się raz w roku. Tylko u Nas magia spotka się z przyszłością. Nie zabraknie więc wróżb i zabaw, blasku świec i zapachu kadzidełek, ale przede wszystkim magicznych seansów saunowych i ogromnej dawki iluzji za sprawą gości specjalnych – finalistów "Mam Talent" Tomasza Kabisa i Mateusza Góralczyka.

15.12 – BAJKOWO - ŚWIĄTECZNA NOC SAUNOWA

Przed Świętami i sylwestrowym szaleństwem zapraszamy na odrobinę „wytchnienia” w gorących saunach. Seanse saunowe pachnieć będą jemiołą i cynamonem, pojawią się też świąteczne przysmaki. Aby ta noc była jeszcze bardziej wyjątkowa Saunamistrzowie postarają się rytuałami saunowymi przenieść Gości w czarujący świat bajek.

31.12 WŁOSKI SYLWESTER SAUNOWY

Po raz siódmy zapraszamy do Term na Sylwestra w saunach. Bez wydawania fortuny na stroje i fryzjera, wystarczy ręcznik i świetna zabawa gwarantowana.  W programie seanse show, rzymski bufet, uczta z pieczonymi prosiakami, fajerwerki i szampańska zabawa. W tym roku Sylwester będzie szczególny bo seanse przygotują wyjątkowi Goście – ekipa fantastycznych Saunamistrzów z Włoch.

 

Program Imprez może ulec zmianie.   
WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE W SKLEPIE INTERNETOWYM www.sklep.termyrzymskie.eu   
CENNIK: Do niedzieli poprzedzającej Noc Saunową ceny promocyjne!

Bilety

Cena dla posiadaczy Karty Klub TR

Cena

Bilet normalny

Wejście VIP

Noc Saunowa - przedpłata

95 zł

105 zł

130 zł

Noc Saunowa

115 zł

125 zł

140 zł

*Noc Saunowa z gościem specjalnym - przedpłata

105 zł

115 zł

140 zł

*Noc Saunowa z gościem specjalnym

125 zł

135 zł

150 zł

CENA DLA POSIADACZY KARTY KLUB TR WEJŚCIÓWKĘ ZE ZNIŻKĄ MOŻE KUPIĆ I WYKORZYSTAĆ TYLKO WŁAŚCICIEL KARTY KLUB. PRZY ZAKUPIE W SKLEPIE INTERNETOWYM KONIECZNIE W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA PROSZĘ WPISAĆ NUMER KARTY I NAZWISKO JEJ POSIADACZA. PRZY ZAMÓWIENIU WIĘCEJ NIŻ JEDNEJ WEJŚCIÓWKI KONIECZNE JEST PODANIE WSZYSTKICH NAZWISK I NUMERÓW KART. 
** Sylwester Saunowy - cennik specjalny. Informacje wkrótce.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end