logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Jakość Roku 2011 dla Pałacu Saturna i Term Rzymskich

28 lutego 2012 roku w Warszawie odbyła się gala wręczenia tytułów Jakość Roku 2011. Jakość Roku to największy projakościowy konkurs w Polsce organizowany jest przez Redakcję Biznes Raportu Dziennika Gazety Prawnej, promujący miejsca dążące do doskonałości. Wśród wyróżnionych znalazł się również Pałac Saturna i Termy Rzymskie w kategorii „usługa". Postaramy się, aby w dalszym ciągu jakość naszych usług stała na najwyższym poziomie i spełniała Państwa oczekiwania.

wSPAniałe miejsce na mapie urody 2011

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w niecały rok od rozpoczęcia działalności Termy Rzymskie w Pałacu Saturna zostały laureatem wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie „wSPAniałe miejsce na mapie urody 2011". Nagroda została przyznana przez Beauty Forum oraz Health and Beauty Media. Nagrodę odebraliśmy w Warszawie w dniu 17 września na wieczorze wystawców, którego organizatorem były Targi BEAUTY FORUM & SPA. Wszystkich laureatów, skład jury oraz pamiątkowe zdjęcie z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.

Złoty Standard w Obsłudze Klienta

Z przyjemnością informujemy, że nasze starania zostały docenione – zostaliśmy laureatem projektu ZŁOTY STANDARD W OBSŁUDZE KLIENTA – wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii, współfinansowanego przez Polską Agencję Rozwoju. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom spełniającym wymagania dotyczące wysokiego poziomu jakości obsługi. Po pomyślnie przebytym audycie dołączyliśmy do elitarnego grona obiektów, mogących szczycić się godłem Złotego Standardu, które stanowi pisemną gwarancję tego, czego nasi goście doświadczają przy każdym pobycie –sympatycznej obsługi i miłej atmosfery.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end