CENNIK

ornament

APARTAMENTY I POKOJE

CENY OD NIEDZIELI DO CZWARTKU - ŚNIADANIE W CENIE

 

NrNazwaPowierzchnia m2Cena zł (brutto)
1 osoba2 osobyDodatkowa osoba
Cena za jednąMożliwa ilość
1NERON - POKÓJ27250,00390,00--
1AWENUS - POKÓJ23250,00390,00--
2KLAUDIUSZ85350,00490,00160,004
3AGRYPINA88350,00490,00160,002
4AUGUST - POKÓJ23250,00390,00--
4AAURORA - POKÓJ18250,00390,00--
5MAREK AURELIUSZ60310,00450,00160,002
6TYTUS62310,00450,00160,002
7DOMICJAN95350,00490,00160,002
8OKTAWIAN98350,00490,00160,002
9TYBERIUSZ68310,00450,00160,002
10JULIUSZ CEZAR148570,00750,00160,002
11KLEOPATRA108460,00600,00--
12LIWIA31290,00430,00160,002
13ROMULUS - POKÓJ23270,00410,00--
14ANTONIUSZ65330,00470,00160,004
15LUCJUSZ39290,00430,00160,002
16KONSTANTY58330,00470,00160,004
17KORNELIUSZ52290,00430,00160,002
18REMUS - POKÓJ29270,00410,00--
19POMPEJUSZ52290,00430,00160,002
20RZYM - POKÓJ35270,00410,00--
21MEDIOLAN - POKÓJ21250,00390,00--
22PALERMO - POKÓJ20250,00390,00--
23NEAPOL - POKÓJ19250,00390,00--
24WENECJA - POKÓJ23250,00390,00--
25WERONA - POKÓJ23250,00390,00--

CENY W PIĄTKI I SOBOTY - ŚNIADANIE W CENIE

Rezerwacja apartamentu / pokoju na weekend jest potwierdzona tylko i wyłącznie po opłaceniu całości za pobyt, do dwóch dni po dokonaniu rezerwacji lub przekazaniu danych karty kredytowej w celu wykonania preautoryzacji. 
 

NrNazwaPowierzchnia m2Cena zł (brutto)
1 osoba2 osobyDodatkowa osoba
Cena za jednąMożliwa ilość
1NERON - POKÓJ27300,00420,00--
1AWENUS - POKÓJ23300,00420,00--
2KLAUDIUSZ85490,00595,00200,004
3AGRYPINA88490,00595,00200,002
4AUGUST - POKÓJ23300,00420,00--
4AAURORA - POKÓJ18300,00420,00--
5MAREK AURELIUSZ60370,00495,00160,002
6TYTUS62370,00495,00160,002
7DOMICJAN95490,00595,00160,002
8OKTAWIAN98490,00595,00160,002
9TYBERIUSZ68370,00495,00200,002
10JULIUSZ CEZAR148790,00960,00200,002
11KLEOPATRA108590,00690,00--
12LIWIA31330,00450,00200,002
13ROMULUS - POKÓJ23310,00430,00--
14ANTONIUSZ65450,00570,00200,004
15LUCJUSZ39330,00450,00160,002
16KONSTANTY58450,00570,00160,004
17KORNELIUSZ52330,00450,00160,002
18REMUS - POKÓJ29310,00430,00--
19POMPEJUSZ52330,00450,00160,002
20RZYM - POKÓJ35310,00430,00--
21MEDIOLAN - POKÓJ21300,00420,00--
22PALERMO - POKÓJ20300,00420,00--
23NEAPOL - POKÓJ19300,00420,00--
24WENECJA - POKÓJ23300,00420,00--
25WERONA - POKÓJ23300,00420,00--

 

 

UWAGA:   DO REZERWACJI APARTAMENTÓW / POKOI NA PIĄTKI, KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ NOCE SAUNOWE DOLICZAMY 80 ZŁ/OS ZA UDZIAŁ W IMPREZIE.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Prosimy pamiętać, że w Termach Rzymskich obowiązuje strefa beztekstylna, co oznacza, że nie używamy strojów kąpielowych. Po korytarzach, restauracji i wypoczywalni poruszamy się koniecznie w ręczniku lub szlafroku. We wszystkich saunach suchych obowiązkowo należy trzymać całe swoje ciało na ręczniku, aby żadna jego część nie stykała się z drewnem. Natomiast do łaźni parowych i basenów wchodzimy nago - odwieszamy ręcznik na wieszak.
  • Doba hotelowa w tygodniu od 15:00 do 10:00.
  • Doba hotelowa w weekend od 15:00 do 12:00, bez możliwości przedłużenia godzinowego w apartamencie.
  • Za wynajem apartamentów Gość płaci z góry przy przyjeździe.
  • Goście hotelowi, korzystający z pakietów pobytowych mają możliwość korzystania z Term Rzymskich po wymeldowaniu bez dodatkowych opłat (za wyjątkiem Pakietu Romantyczna Niedziela).
  • Goście hotelowi nie będący w pakiecie pobytowym po wymeldowaniu mają możliwość korzystania z Term Rzymskich (poprzez Recepcję VIP) zgodnie z obowiązującym cennikiem godzinowym. Akcesoria płatne dodatkowo, również zgodnie z cennikiem.
  • Goście, którzy przyjeżdżają przed godziną zameldowania i chcą skorzystać z Term Rzymskich muszą liczyć się z dopłatą, tj. 15zł/1h/1osoba.
  • Korzystanie z Klubu Fitness PIRAMIDA w godzinach otwarcia Term dla Gości apartamentów bezpłatnie.
  • Goście apartamentów, którzy chcą skorzystać z Fitness Klubu PIRAMIDA przed godzinami otwarcia Term są zobowiązani do opłaty w kwocie 15 zł/os.
  • Goście hotelowi za pomocą wywieszki określają czy życzą sobie przesprzątanie.
  • Sejf znajduję się w każdym pokoju i obsługiwany jest tylko przez Gości.
  • W apartamentach Pałacu Saturna obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, opłata za naruszenie tego zakazu wynosi 800 zł.
  • Zwierzęta nie są akceptowane. 
  • Parking i Internet wliczony w cenę apartamentu.
  • Dzieci do lat 4 pobyt bezpłatny.
  • Dzieci od 4 do 13 lat - 110 zł (od niedzieli do czwartku); 150 zł (piątek, sobota) - cena ze śniadaniem.

 

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z PAKIETÓW POBYTOWYCH DO -50% Z WYŻYWIENIEM, ZABIEGAMI I KORZYSTANIEM Z ATRAKCJI TERM RZYMSKICH. OFERTĘ ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ

SALE KONFERENCYJNE

NazwaPowierzchnia m2 Cena zł (brutto)
za 1 godz.za dzień*
SATURN58,6150,001050,00
JOWISZ43,8100,00700,00
MARS35,990,00630,00
WENUS23,370,00490,00
MERKURY22,260,00420,00
KSIĘŻYCOWA13,040,00280,00

 

* - za dzień rozumie się do 9 godz. najmu

INFORMACJE DODATKOWE:

  • wynajmujemy sale na min 3 godz.
  • dla stałych klientów rabaty do 20%!

Pałac Saturna Sp. z o.o.

ul. Dehnelów 241-250 CzeladźPolska

+48 32 290 13 90

+48 32 267 26 98

info@termyrzymskie.eu

Godziny otwarcia
Term Rzymskich:

Poniedziałek 15:00 - 22:45
Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10:00 - 23:00
Niedziela 10:00 - 22:00

11 km od Katowic

20 km od lotniska Pyrzowice

9 km od Expo Silesia