logo gif3


rezerwacja

  fb      yt
 
shop

elektroniczna ulotka
 
aufguss
 
poradnik

Wyróżnienia

Wellness & SPA

Masaże („dotykanie, naciskanie“) stosowane są od tysiącleci jako środek leczniczy i jedna z najstarszych form terapii. Podczas masażu różne partie ciała poddawane są rozcieraniu, ugniataniu i delikatnemu naciskaniu za pomocą różnorodnych metod. Dzięki precyzyjnym chwytom masażysta wzmacnia nasz aparat ruchowy, usuwa blokady i wspomaga ukrwienie organizmu. Masaż łagodzi bóle i napięcie tkanek, przyczyniając się do uzdrowienia dotkniętych schorzeniami części ciała.

W naszej  bogatej ofercie znajdą Państwo nie tylko masaże klasyczne czy relaksacyjne, ale także pachnące i relaksujące masaże gorącą świecą, czekoladowe, kokosowe. Cudownie działające na skórę i zmysły zabiegi Hammam, między innymi Hammam ziołowy i kokosowy, odprężające kąpiele w kozim mleku, cytrusowe, czy ziołowe, całą gamę masaży orientalnych oraz masaże bańką chińską. Mamy dla Państwa również nowe pakiety, które są wspaniałym pomysłem na prezent. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

REZERWACJA

Naszych Gości chcących korzystać ze Spa, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zabiegów, dzięki czemu odbędą się one w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie.
Wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkich informacji dotyczących naszej oferty oraz doradzi przy wyborze zabiegów.
Chcąc zapewnić Państwu pełen komfort zalecamy przybycie do recepcji Spa na 5 minut przed planowanym zabiegiem, natomiast jeśli przybędą Państwo z opóźnieniem zabieg może zostać skrócony.

PROWADZIMY REZERWACJĘ MASAŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE DROGĄ TELEFONICZNĄ, NIE MAILOWĄ. W CELU DOKONANIA REZERWACJI PROSIMY O KONTAKT (32) 267-26-98 lub (32) 290-13-90.

REZYGNACJA

Doskonale rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie, dlatego też istnieje możliwość odwołania zabiegu na 12 godzin przed planowanym terminem, bez ponoszenia żadnych kosztów.
W przypadku rezerwacji zabiegów w postaci wcześniej wykupionych upominków konieczne do rezerwacji podanie jest numeru danego upominku. Jeżeli dana rezerwacja zostanie odwołana w czasie krótszym niż 6 godzin przed planowanym zabiegiem, dany upominek uważany jest jako wykorzystany i zostaje wykreślony z listy upominków.
Klientom, którzy przebywają na obiekcie Term Rzymskich i decydują się na skorzystanie z oferty Spa, bezpośrednio przy jego rezerwacji dolicza się koszt zabiegu do rachunku, w razie rezygnacji klient ponosi pełne koszty zabiegu.

• Przy zakupie samego masażu, bez korzystania z Term Rzymskich należy doliczyć 15 zł za korzystanie z szatni, ręczników i prysznica. Opcja możliwa tylko w przypadku masaży. Zabiegi Hammam, kąpiele oraz zabiegi w łaźniach parowych wykonywane są w specjalnych gabinetach znajdujących się w Termach Rzymskich co łączy się z zakupem wejściówki do obiektu.
• Nie stopujemy czasu przebywania w Termach podczas wykonywania masaży, zabiegów oraz kąpieli.

• Masaże 30-minutowe obejmują masaż łydek, ud oraz grzbietu. Masaże 45 i 60 minutowe są masażami całościowymi. 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15.00 - 22.45

Wtorek-Piątek 10:00-22:45
Sobota i Święta 10.00 - 23.00
Niedziela 10.00 - 22.00

 

 Goście zobowiązani są do udania się do szatni na 15 minut przed godziną zamknięcia obiektu. 

 

W każdy poniedziałek
"Dzień Tekstylny"

Szybki kontakt

Tel +48 32 290 13 90
Tel +48 32 267 26 98

Wydarzenia

Newsletter

Twój e-mail *

Nieprawidłowe dane
Wpisz kod z obrazka *
Wpisz kod z obrazka
  Odśwież
Nieprawidłowe daneWyszukiwarka

 
poprawnesaunowanie pl logo www
 
PTS logo www

pap-end